O mnie

Jestem Woźna. Pani Woźna.

Każdy dzień rozpoczynam od szklanki ciepłej wody z cytryną oraz śniadania. Moje codzienne obowiązki dotyczą głównie opieki nad Synkami, ale mimo to nie rezygnuję ze swoich pasji oraz sprawiania sobie drobnych przyjemności. Jestem po studiach dziennikarskich i od zawsze lubiłam bawić się słowem.

W moim życiu od zawsze obecny był sport. Siatkówka, unihokej, rower, pływanie to tylko niektóre aktywności, które do tej pory uprawiałam. W tej chwili to jednak bieganie stało się moją ulubioną dyscypliną i co drugi dzień wychodzę z domu po wózek do biegania i zabieram Synka ze sobą na trening. Mam nadzieję, że uda mi się także Ciebie przekonać do odrobiny wysiłku i rozpoczęcia przygody ze sportem lub powrotu do dawniej uprawianej aktywności.

Wierzę, że wysiłek fizyczny ma sens wtedy kiedy idzie w parze ze zdrowym odżywianiem. Właśnie dlatego na co dzień staram się dbać o zróżnicowaną dietę mojej rodziny. Czytam składy produktów, robię zakupy w lokalnych drobnych sklepach w mojej okolicy i uczę starszego Synka różnych smaków.

Wieczorem, gdy mam trochę czasu dla siebie biorę do ręki kubek z zieloną herbatą, nową książką i zatapiam się w lekturze. Mój regał nie ugina się pod naporem lektur, bo przechowuję na nim tylko ulubione egzemplarze. Nie przywiązuję zbyt dużej wagi do rzeczy materialnych, więc staram się przeczytane książki odsprzedawać i kupować kolejne.

Zakupy to w ogóle bardzo ciekawa kwestia, bo od jakiegoś czasu staram się je ograniczać do minimum. Minimalizm pomaga mi skupić się na tym, co dla mnie najważniejsze, czyli rodzinie oraz samorozwoju. Zamiast spędzać czas w galeriach handlowych wolę iść na spacer, a porządki niepotrzebnych przedmiotów zamieniłam na czytanie i treningi.

Jeżeli też czujesz, że wyścig szczurów i gonitwa za nowościami Ci nie odpowiada to myślę, że znajdziemy wspólny język. Czytaj wpisy, inspiruj się, komentuj, a jeśli tylko chcesz zapytać o coś prywatnie to możesz napisać maila –

kontakt@paniwozna.pl

Postaram się odpowiedzieć, jak najszybciej.

Zapraszam Cię również na:
FACEBOOKA
INSTAGRAMA


Jeśli interesuje Cię współpraca to zapraszam do zakładki – WSPÓŁPRACA.
Marta Woźna – lat 25
Staś 01.2015
Oluś 05.2017