Aktywność fizyczna

Crossfit w Reebok Crossfit Poznań – wygraj karnet

reebok crossfit poznań

Nie lubisz rutyny w sporcie? Nie przekonałam Cię ani do biegania, ani do wycieczek rowerowych, ani też do przysiadów czy ćwiczeń z Mel B i Tiffany? No trudno. Mam dla Ciebie coś super, szczególnie jeśli jesteś z Poznania. Wiesz, co to crossfit? Moje pierwsze wrażenie to… RZEŹNIA. Odgłos spadających hantli, energiczna muzyka, pot, zmęczone, ale uśmiechnięte twarze. Jeśli wolisz różnorodne ćwiczenia i chcesz do wakacji poprawić wygląd swojej sylwetki to będziesz miała ku temu idealną okazję. O ile mnie przekonasz.

Crossfit w Reebok Crossfit Poznań

„Definiując w kilku słowach: CrossFit skupia się na podnoszeniu wydolności organizmu, budowaniu siły, cechach gimnastycznych oraz mobilności w stawach.

Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, prowadzonych przez doświadczonych certyfikowanych trenerów, którzy uczą właściwej techniki, ale także dbają o bezpieczeństwo i poprawność wykonywania poszczególnych ruchów.

Bieganie, wyrzuty piłkami lekarskimi, skakanie na skakance, podciągnięcia na drążku lub kółkach gimnastycznych  to tylko niektóre ćwiczenia powszechnie wykorzystywane w CrossFicie.

Celem treningu jest podnoszenie swoich możliwości fizycznych, co bezpośrednio przekłada się na poprawę zdrowia. Ćwiczenia grupowe pod opieką trenera mobilizują uczestników oraz zwiększają ich zaangażowanie w wykonywaną pracę, szczególnie gdy towarzyszy im dobra, sportowa atmosfera. ” – to tyle ze strony Reebok Crossfit Poznań.  A ja postaram przekonać  Cię do walki o super karnet na 4 – tygodniowy  ON RAMP, czyli wprowadzenie do crossfitu.

DSC_9545

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

reebok crossfit poznań

DSC_9707

DSC_9709

DSC_9710

DSC_9711

DSC_9724

DSC_9726

Co możesz wygrać?

Program ON RAMP skierowany jest do osób, które:

 • rozpoczynają swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością fizyczną lub przez dłuższy okres czasu nie uprawiały żadnej aktywności fizycznej
 • ćwiczą regularnie, ale nie próbowały wcześniej CrossFitu
 • trenowały wcześniej CrossFit, ale miały długą przerwę w treningach
 • trenują CrossFit na własną rękę, bez trenera
 • chcą poszerzyć swoją wiedze na temat CrossFitu

W ramach programu ON RAMP otrzymujesz:

 • 13 treningów razem z trenerem
 • 2 wykłady (wprowadzający na temat CrossFitu oraz “Wpływ diety i sposóbu odżywiania na trening”)
 • 2 testy sprawnościowe
 • dzienniczek klubowicza

reebok crossfit poznań karnet on ramp

Zasady konkursu:

 1. Polub fanpage Reebok Crossfit Poznań Pani Woźna na Facebooku
 1. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w komentarzu, dlaczego właśnie Ty powinnaś dostać ten karnet. Jestem ciekawa, czy zaczniesz ćwiczyć od zera, czy szukasz jakiejś nowej sportowej dyscypliny, w której się odnajdziesz. Każdy powód, żeby ruszyć tyłek jest dobry. Zwycięży autorka najciekawszej odpowiedzi.

Do wygrania jest voucher na 4 – tygodniowy kurs ON RAMP w Reebok Crossfit Poznań.  Konkurs trwa do piątku, 29-go kwietnia, komentarze możecie dodawać do 12-tej w południe. Wyniki ogłoszę w tym wpisie do 3-go maja.

 

Karnet wygrywa: Teresa Musialska