Inspiracje

Wieczór panieński w stylu boho

Wieczór panieński w stylu boho

Jaka impreza jest najbardziej kobieca? Zdecydowanie wieczór panieński! To okazja do wykazania się kreatywnością, znajomością upodobań przyszłej panny młodej, to moment na niezapomnianą zabawę. W ten weekend miałam okazję fotografować jedną z takich imprez, a ponieważ cała oprawa, stroje dziewczyn i ich pomysł bardzo przypadł mi do gustu postanowiłam, dzięki uprzejmości fotografowanych pokazać Wam ten wieczór ku przyszłej inspiracji. Impreza odbyła się w ogrodzie, który został podzielony na kilka stref – basen, koc z moskitierą, stół z palet, słodki stół, koktajl bar. Wieczór był w stylu boho i dziewczyny dopasowały swoje stroje wyśmienicie! Każda z nich wyglądała pięknie i niezwykle kobieco. Właśnie dla takich chwil warto pielęgnować kobiece przyjaźnie.

Wieczór panieński w stylu boho

Nie zamierzam się tutaj rozpisywać, bo zdjęcia są najważniejsze. Jestem z nich szczerze dumna i zadowolona, bo idealnie odwzorowały klimat wieczoru i humory, które dopisywały dziewczynom. Większość dekoracji pochodzi z Puzel Dekoracje, kwiaty z Kwiaciarni Usłane Różami w Poznaniu.

Wieczór panieński w stylu boho Wieczór panieński w stylu boho

Jak podobają Wam się zdjęcia i pomysł dziewczyn? Byłyście na podobnej imprezie?

  • Patrycja Słojewska

    Jak dla mnie super! Świetny pomysł, fajnie dekoracje. Widać, że dziewczyny dobrze się bawiły 😉 Mi się bardzo podoba 🙂 Sama mogłabym mieć takie wieczór panieński 🙂

    • Też bym chciała! 🙂 ale ja już po… 😛

  • Świetny pomysł. Pięknie to wygląda!!!

    • Sama byłam zaskoczona, chociaż wysłałam im jeden link do inspiracji i palety właśnie stąd się wzięły 🙂

  • Pingback: Łapię chwilę... aparatem - paniwozna.pl()