O mnie

sesja kobieca Poznań buduarowa Pani Woźna

Jestem Woźna. Pani Woźna. Ale… mów mi Marta 😉

Każdy dzień rozpoczynam od… powolnego śniadania. Wstaję bez budzika koło 6. Moje codzienne obowiązki dotyczą głównie opieki nad Synkami, ale mimo to nie rezygnuję ze swoich pasji oraz sprawiania sobie drobnych przyjemności. Jestem po studiach dziennikarskich i od zawsze lubiłam bawić się słowem. W tej chwili moją największą pasją jest fotografowanie. Uwielbiam chwytać do ręki aparat, planować weekendowe plenery, a potem cieszyć się uwiecznionymi momentami z moją rodziną.

Mam Męża oraz dwóch Synków – Stasia i Olka. Lubię ten męski i chłopięcy świat, ale staram się też uciekać w całkiem kobiece rewiry. Lubię literaturę faktu, książki kulinarne oraz dobre obyczajówki. Od czasu do czasu obejrzę jakiś film, ale o kinie to mogę raczej pomarzyć.

Na blogu chcę Ci pokazać, że możesz iść pod prąd. Nie musisz słuchać wszystkich dookoła, bo to Twoje serce i rozum wie najlepiej, czego Ci trzeba. Doceniaj chwilę, nie spędzaj dni na zakupach i przeglądaniu internetu. Prawdziwe życie jest poza nim. To Twój ukochany, praca, pasja. To ciepła herbata, dobra książka, piękny zachód słońca. To rozmowa, sport, spotkanie z dziadkami. Pamiętaj o tym i żyj tu i teraz.

sesja kobieca Poznań buduarowa Pani Woźna

Od listopada zaczęłam również fotografować rodziny w Poznaniu. Sesje w moim wykonaniu możesz na bieżąco śledzić na stronie Pani Woźna Fotografia. Zachęcam Cię do współpracy, jeśli jesteś z okolic z Poznania. Z przyjemnością wykonam domową sesję lifestyle lub w plenerze.

O mojej fotografii, biznesie, łączeniu pracy z macierzyństwem, blogowaniu i brandingu możesz posłuchać w podcaście Niezłe Aparaty.

kontakt@paniwozna.pl

Postaram się odpowiedzieć, jak najszybciej.

Zapraszam Cię również na:
FACEBOOKA
INSTAGRAMA


Jeśli interesuje Cię współpraca to zapraszam do zakładki – WSPÓŁPRACA.
Aby umówić się na sesję rodzinną napisz na maila lub za pomocą formularza