Inspiracje

Pakowanie prezentów na pastelowo

Bardziej lubisz dostawać czy dawać prezenty? Ja zdecydowanie najbardziej lubię je pakować. Każdy kto ode mnie otrzymał chociaż raz jakiś upominek dobrze wie, że rzadko korzystam ze zwykłych torebek do prezentów. W swojej szafie mam jedno duże pudło tylko z dekoracjami do pakowania. Papiery, wstążki, etykiety, naklejki… Dla każdego coś dobrego i mimo że uwielbiam klasyczne prezenty w szarym papierze to w tym roku pewna część rodziny i znajomych otrzyma pastelowe niespodzianki. To jak, gotowi na pakowanie prezentów na pastelowo?

Pakowanie prezentów na pastelowo

Powoli leczę się z zakupowego szału i idę w kierunku rozsądnego wybierania prezentów, ale i rzeczy codziennych, produktów spożywczych i gospodarczych. Mimo to jeszcze pozostał we mnie maniak dodatków do pakowania prezentów. Wybaczam sobie tę słabość, bo ja tylko pragnę sprawić innym trochę radości siedząc nad pieszczeniem każdej niespodzianki i nawet najdrobniejszego upominku. Lubię patrzeć na te zaskoczone miny i podekscytowanie. W zeszłym pakując paczkę dla przyjaciółki dowiedziałam się od niej, że ludzie w pociągu robili zdjęcia mojego prezentu. Miód na moje serce. Możesz się już domyślać, że w tym roku chcę wymyślić znów coś oryginalnego specjalnie dla Niej.
Na moich zdjęciach widzisz dziś mnóstwo dodatków. Zapewniam Cię, że nie kosztowały majątku. Są raczej zbiórką z lat i wyszukiwaniem perełek w sklepach stacjonarnych i internetowych. Jeśli chcesz wykorzystać mój pomysł na pastelowe pakowanie prezentów to musisz jak najszybciej wybrać się do Ikei. Te piękne papiery to właśnie ich tegoroczna kolekcja. W Poznaniu kilka dni temu było już tylko kilka sztuk tych zestawów.
Elementy na zdjęciach:
pastelowy papier – Ikea Vinter
biały sznurek – Auchan, dział ogrodniczy
niebieski sznurek – Tkmaxxx
torebki Rice (miętowe) – Scandi Loft
nożyczki vintage – Scandi Loft
srebrne etykiety do prezentów – Ikea – z zeszłego roku
biały druciany kosz – Present Time
To pierwsza wersja moich prezentów. Nie mogę pokazać Wam zawartości, bo większość obdarowanych zagląda na bloga, więc nie chcę im psuć niespodzianek. Na dniach przygotuję post o pakowaniu w szary, klasyczny papier, mam nadzieję, że również Ci się spodoba.
papier do prezentów Ikea, biały sznurek, nożyczki vintage, torebki Rice

 

niebieskie sznurek do prezentów, torebki Rice, etykiety do prezentów srebrne Ikea

 

pastelowy papier do pakowania prezentów Vinter Ikea

 

pastelowy papier do pakowania prezentów Vinter Ikea

 

papier do prezentów pastelowy w kropki, świeczka, torebka ikea

 

pudrowy papier do pakowania w groszki Vinter Ikea

 

biały druciany kosz ikea, pastelowy papier Ikea Vinter

 

biały druciany kosz ikea, pastelowy papier Ikea Vinter

 

biały druciany kosz ikea, pastelowy papier Ikea Vinter

 

 

biały druciany kosz ikea, pastelowy papier Ikea Vinter